- Kontakt -

Skontaktuj się z nami

MONTEX SHIPYARD Dębowski, Wasiołek, Różański Sp. J.

 

SIEDZIBA FIRMY

80-702 Gdańsk, ul. Przetoczna 43

ADRES FIRMY KRS

80-702 Gdańsk, ul. Przetoczna 43

KRS: 0000442062 REGON: 221792300 NIP: 583 315 61 83

 

BIURO

58 728 44 22
+ 48 530 228 886

 

 

Zakład Nr 1:

80-702 Gdańsk, Przetoczna 43

 

Zakład Nr 2:

80-873 Gdańsk, Na Ostrowiu 15/20

- Formularz kontaktowy -

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

- Dane kontaktowe -

Właściciele

Piotr Dębowski

Tel: +48 58 728 44 22

E-mail: piotr.debowski@montexshipyard.pl Napisz

Sebastian Wasiołek

Tel: +48 58 728 44 22

E-mail: sebastian.wasiolek@montexshipyard.pl Napisz

Grzegorz Różański

Tel: +48 58 728 44 22

E-mail: gr@montexshipyard.pl Napisz

Główna księgowa

Kazimiera Mozolewska

Tel: +48 530 231 118

E-mail: kazimiera.mozolewska@montexshipyard.pl Napisz

Dział kadr i płac

Monika Popadiuk

Tel: +48 58 728 44 22

E-mail: monika.popadiuk@montexshipyard.pl Napisz

Asystent zarządu

Aleksandra Cysewska

Tel: +48 58 728 44 22

E-mail: biuro@montexshipyard.pl Napisz

Administrator IT

Adrian Wnuk

Tel: +48 570 875 800

E-mail: adrian.wnuk@montexshipyard.pl Napisz

Biuro przepustek

Żanetta Kruczyńska

Tel: +48 690 631 957

E-mail: zanetta.kruczynska@montexshipyard.pl Napisz

Inspektorzy BHP

Michał Stuczewski

Tel: +48 537 077 667

E-mail: michal.stuczewski@montexshipyard.pl Napisz

Joanna Bury

Tel: +48 530 915 148

E-mail: joanna.bury@montexshipyard.pl Napisz

Inspektor ppoż.

Tomasz Kula

Tel: +48 536 959 540

E-mail: bartosz.zielinski@montexshipyard.pl Napisz

Kierownik projektu

Małgorzata Wieczorek

Tel: +48 739 034 068

E-mail: malgorzata.wieczorek@montexshipyard.pl Napisz

Paweł Nawrocki

Tel: +48 533 077 636

E-mail: pawel.nawrocki@montexshipyard.pl Napisz

Kierownik produkcji

Andrzej Kmita

Tel: +48 739-034-073

E-mail: andrzej.kmita@montexshipyard.pl Napisz

Łukasz Rodzewicz

Tel: +48 508 561 174

E-mail: lukasz.rodzewicz@montexshipyard.pl Napisz

Kierownik działu technologiczno - traserskiego

Damian Stojak

Tel: +48 517 472 902

E-mail: damian.stojak@montexshipyard.pl Napisz

Technologowie

Michał Byczyński

Tel: +48 514 034 125

E-mail: michal.byczynski@montexshipyard.pl Napisz

Łukasz Chaberek

Tel: +48 537 077 955

E-mail: lukasz.chaberek@montexshipyard.pl Napisz

Karol Kubiński

Tel: +48 739 034 064

E-mail: karol.kubinski@montexshipyard.pl Napisz

Mateusz Kulicki

Tel: +48 739 034 065

E-mail: mateusz.kulicki@montexshipyard.pl Napisz

Dział jakości

Krzysztof Brancewicz

Tel: +48 514 034 094

E-mail: krzysztof.brancewicz@montexshipyard.pl Napisz

Paweł Łątkowski

Tel: +48 514 034 287

E-mail: pawel.latkowski@montexshipyard.pl Napisz

Bartosz Karwacki

Tel: +48 536 959 530

E-mail: bartosz.karwacki@montexshipyard.pl Napisz

Norbert Siemaszko

Tel: +48 501 480 133

E-mail: norbert.siemaszko@montexshipyard.pl Napisz

Mistrz przygotowania produkcji

Szczepan Zięba

Tel: +48 739 034 094

E-mail: szczepan.zieba@montexshipyard.pl Napisz

Magazyn ul. Na Ostrowiu 15/20

Marcin Janowski

Tel: +48 739 034 070

E-mail: marcin.janowski@montexshipyard.pl Napisz

Magazyn ul. Przetoczna 41

Mateusz Dębowski

Tel: +48 530 915 773

E-mail: mateusz.debowski@montexshipyard.pl Napisz

Michał Wenta

Tel: +48 739 034 072