- O firmie -

Najwyższa jakość, posiadana wiedza, stały wzrost kwalifikacji pracowników.

Spółka Montex Shipyard została założona 26 listopada 2012 roku w Gdańsku przez Piotra Dębowskiego oraz Sebastiana Wasiołka. Wspólnicy wnieśli posiadane know-how, kompetencje, wiedzę oraz umiejętności do prowadzenia działalności na rynku branży przemysłowej, stoczniowej i metalurgicznej. Od początku swojego istnienia spółka rozpoczęła działalność od realizacji dużych projektów na budowę jednostek offshorowych.

 

Spółka powstała na bazie firmy Montex ustanowionej w 2005 roku przez Piotra Dębowskiego, specjalizującej się w budowie jednostek pływających, elementów konstrukcji morskich, montażu i wykonawstwie konstrukcji stalowych, pracach elektro – montażowych i hydrotechnicznych, a także w tworzeniu konstrukcji offshorowych (elementów wież wiatrowych).

 

Najwyższa jakość, posiadana wiedza, stały wzrost kwalifikacji pracowników oraz zastosowanie nowoczesnych technologii, pozwoliły zdobyć uznanie nie tylko na rynku stoczniowym, ale także wśród wiodących firm zajmujących się w produkcją i montażem konstrukcji stalowych.

 

Aktualnie współpracujemy z wiodącymi polskimi stoczniami (Gdańska, Remontowa, Północna), przedsiębiorstwami (Crist, Mar-Pro) oraz partnerami z Norwegii, Niemiec, Szwecji i Holandii takimi jak: Kleven Maritime AS, Simek AS oraz Bodewes.

 

Misją naszej firmy jest zapewnienie możliwie dużego wyboru usług, które będą mogły sprostać nawet największym wymaganiom każdego Klienta.

 

Jesteśmy firmą silnie ukierunkowaną na osiągnięcie sukcesu, stale otwartą na nowe wyzwania, jakie stawiają przed nami każdego dnia nasi Partnerzy.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami była trwała i oparta na stałej wymianie poglądów i doświadczeń. Rozumiemy, że nasz sukces zależy od sukcesu Państwa Firmy, dlatego stawiamy na wiarygodność i zaufanie.

  • Indywidualne podejście

  • Wysoka jakość

  • Doświadczenie

  • Wykwalifikowana kadra

- Kontakt -

Skontaktuj się z nami

MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SP. K.

 

 

SIEDZIBA FIRMY

80-702 Gdańsk, ul. Przetoczna 43

 

ADRES FIRMY KRS

80-702 Gdańsk, ul. Przetoczna 43

KRS: 0000808689 REGON: 221792300 NIP: 583 315 61 83

 

BIURO

58 728 44 22
+ 48 530 228 886